logo


1b
4b
1
5b
2b
Kim jesteśmy
Firma powstała w 1996 r. jako wsparcie dla przedsiębiorstw zagranicznych napływających na rozwijający się polski i środkowoeuropejski rynek, a także dla firm z rynku polskiego jako wsparcie logistyczno-administracyjne. Towarzyszymy im od momentu podjęcia decyzji  o nawiązaniu kontaktów, poprzez otwarcie filii i komercjalizację wyrobów. Głównym celem naszej działalności jest doradztwo i zarządzanie logistyczne w imieniu Klienta na terenie Polski.
Dbamy o środowisko naturalne zgodnie z przepisami prawa ochrony środowiska poprzez wprowadzenie polityki zarządzania odpadami oraz recykling.
Profil działalności
Zajmujemy  się  wsparciem  logistycznym  i  administracyjnym  dla  przedsiębiorstw zagranicznych i polskich, pragnących zaistnieć na rynku polskim. Zapewniamy nowoczesne hale magazynowe, dedykowane oprogramowanie do obsługi procesów logistycznych oraz bieżącą obsługę zamówień lokalnych.
Obsługujemy zarówno firmy sektora e-commerce, jak również DIY i kanałów tradycyjnych.

Oferujemy w ramach współpracy:
- profesjonalną i kompleksową obsługę logistyczną- składowanie i magazynowanie produktów z uwzględnieniem ich właściwości (np. odpowiednia temperatura w hali, ograniczone nasłonecznie)
- przygotowanie zamówień do wysyłki, dokładne konfekcjonowanie (sortowanie, kompletowanie, pakowanie, etykietowanie) oraz możliwość śledzenia zamówienia w trakcie jego realizacji - wysyłkę w ramach współpracy z firmami kurierskimi, paczkomatami oraz Pocztą Polską
- prowadzenie ewidencji towarowej z możliwością śledzenia stanów magazynowych
- obsługa księgowa w zakresie fakturowania, prowadzenia rozliczeń i raportowania - obsługę zwrotów, reklamacji, kompleksowe usługi napraw i serwisowania w zakresie elektronarzędzi, sprzętu oraz maszyn ogrodniczych oraz automatyki bramowej.
- indywidualne podejście do specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności.